ما به نزدیک‌تر کردن فاصله‌ها افتخار می‌کنیم.

به هدف توسعه فناوری شما فعالیت می‌کنم

ما به توسعه فناوری علاقه‌مند هستیم و به مسیر پیشرفت برای تمامی بازیگران زیست‌بوم فناوری تبلیغات و بازاریابی اعتقاد داریم. هدف ما ایجاد و خلق فرصت برای همه کسب‌وکارهاییست که می‌خواهند ارائه تبلیغاتشان را همراه با زیست‌بوم فناوری در دست‌های خود تجربه کنند.

با ما آشنا شوید

به هدف رشد کسب‌وکار شما فعالیت می‌کنم

چرا با ما همراه شوید؟

ما با هدف پیشرفت فناوری تبلیغات و بازاریابی سابقه چند ساله‌ای در کنار کسب‌و‌کارهای مختلف داشته‌ایم، در مسیری که تا به امروز طی شده خدمات پژوهشی و توسعه فناوری را برای زیست‌بوم کسب‌وکارها با نیت رشد و تعالی فراهم کردیم و خواهیم کرد.

ارزش‌آفرینی که ابزار سرور تبلیغات ایجاد می‌کند:

پشتیبانی فنی و آموزشی

ما به کسب‌وکار شما در مسیر رشد تبلیغات دیجیتال مشاوره می‌دهیم و دشواری‌های لحظه‌ای شما را حل خواهیم کرد. با استفاده از سرور تبلیغات هرگز دشواری‌های فنی را احساس نخواهید کرد.

گزارش‌های آماری و صحت‌سنجی

ناشران و متخصصین قابلیت ارزیابی‌ بسیار جزئی کارزارها را بر روی داشبورد هوشمند کسب‌وکار (BI) خود به‌دست آورده و با سنجش آمارهای اندازه‌گیری‌شده به تعامل و و تفاهم با ناشر یا متخصصین بازاریابی جهت پرداخت هزینه‌ می‌رسند.

پیاده‌سازی‌ با کیفیت بین‌المللی در زمان کوتاه

سرور تبلیغات توسط تیم فنی مجرب، و بر اساس استانداردهای بین المللی شرکت تبلیغات تعاملی (IAB) نهاده شده است، و ابزار کارآمدی برای مدیریت و ارائه تبلیغات دیجیتال برای ناشران و تبلیغ‌دهندگان به وجود آورده است.